Antienflamatuvar

 • Jenerik Arava

  Leflunomide 10/20mg

  Generic Arava is used for reducing signs and symptoms of rheumatoid arthritis. It is also used to improve physical function and to prevent the development of structural damage to the joints.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.74
 • Jenerik Arcoxia

  Etoricoxib 60/90/120mg

  Generic Arcoxia is used for treating acute and chronic pain, osteoarthritis and rheumatoid arthritis. It is also used for management of ankylosing spondylitis and relief of chronic musculoskeletal pain. It is also used for treating gout.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.25
 • Jenerik Aristocort

  Triamcinolone 4mg

  Generic Aristocort reduces the actions of chemicals in the body that cause inflammation, redness, and swelling. It is used to treat the inflammation caused by a number of conditions such as allergic reactions, eczema, and psoriasis.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.09
 • Jenerik Asacol

  Mesalamine 400mg

  Generic Asacol is used for treating and causing remission of various forms of mild to moderate ulcerative colitis (inflammation of the colon).
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.61
 • Jenerik Azulfidine

  Sulfasalazine 500mg

  Generic Azulfidine is used for treating ulcerative colitis. It is also used to increase the time between attacks of ulcerative colitis.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.47
 • Jenerik Canasa

  Mesalamine 500mg

  Canasa (Mesalamane) iltihap, doku zedelenmesi, ashalin nedeni olan vücudunuzdaki maddeyi etkiliyor. Mesalamine, rektan yoldan ülserativ kolit, proktit ve proktosigmoidit tedavisi olarak kullanılır. Bunun yanı sıra Mesalamine, ülserativ kolit semptomlarının tekrarlanmasını önler.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.87
 • Jenerik Celebrex

  Celecoxib 100/200mg

  Generic Celebrex romatizmal artrit, osteoartrit, ankilozan spondilit, jüvenil artrit ve adet ağrısını tedavi etmek için kullanılırdır. Ailesel adenomatöz polipozis (FAP) rektal bölgede poliplerin sayısını (büyümeler) azaltmak için da kullanılırdır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.70
 • Jenerik Colcrys

  Colchicine 0.5mg

  Generic Colcrys is used for treating and preventing pain associated with gouty arthritis.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.83
 • Jenerik Daliresp

  Roflumilast 500mg

  Roflumilast akciğerlerde KOAH'a (kronik obstrüktif akcicer hastalığı) yol açan iltihaplanmayı azaltır. Roflumilast, şiddetli KOAH'lı kişilerde semptomların kötüleşmesini önlemek için kullanılır. Roflumilast bir bronkodilatör değildir ve daha önce başlayan bronkospazm bir saldırıyı tedavi etmeyecektir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.25
 • Jenerik Dexone

  Dexamethasone 0.5mg

  Generic Dexone depresses formation, release, and activity of endogenous mediators of inflammation, including prostaglandins, kinins, histamine, liposomal enzymes, and complement expression. Also modifies the body's immune response.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.65
 • Jenerik Diprolene

  Betamethasone 0.12% 20g

  Generic Diprolen steroiddir. Aktif bir bileşen olarak Betamethasone, vücut inflamasyonuna neden olan maddelerin salınmasını engeller. Betametazon topikal (cilt için) egzama, sedef hastalığı veya alerjik reaksiyonlar gibi çeşitli cilt koşullarının neden olduğu iltihap ve kaşıntıyı tedavi etmek için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 9.35
 • Jenerik Emflaza

  Deflazacort 6/24/30mg

  Emflaza, 5 yaş ve üstündeki hastalarda Duchenne muscular distrofi (DMD) tedavisinde endikedir; bir kortikosteroiddir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.67
 • Jenerik Estrace

  Estradiol 1/2mg

  Estrace jenerik ilaç, menopoz etkilerinin (örneğin sıcak basmaları, vajinal kaşıntı, yanma veya kuruluk), vulvar veya vajinal atrofi tedavisinde ve osteoporoz (kemik kırılganlığı) önlemesinde kullanılır. Ayrıca, yumurtalıkların işlevlerini yitirdikten sonra öströjen replasman tedavisinde ve meme kanserin semptomlarını azaltmak için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.02
 • Jenerik Feldene

  Piroxicam 20mg

  Generic Feldene is used to treat pain or inflammation caused by arthritis or osteoarthritis.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.88
 • Jenerik Flarex

  Fluorometholone 0.1% 5ml

  Flarex, göz damlası şeklinde topikal uygulama için bir glukokortikosteroiddir.Terapötik etkinlik, vazokonstriktör etkisinden dolayı anti-inflamatuar, anti alerjik ve anti-eksudatif eylemde kendini gösterir.Gözün ön kısmının konjonktivanın inflamatuvar hastalıklarının, korneanın tedavisi için tasarlanmış bir çözümdür.
  Daha Fazla Bilgi

  € 18.68
 • Jenerik Ilosone

  Erythromycin 500mg

  Generic Ilosone is used to treat many kinds of infections and to prevent ''strep'' infections in patients with a history of rheumatic heart disease who may be allergic to penicillin.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.35
 • Jenerik Indocin

  Indomethacin 25/50mg

  Generic Indocin is used for treating moderate to severe rheumatoid arthritis, osteoarthritis, ankylosing spondylitis, gout or certain types of bursitis and tendonitis.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.70
 • Indocin SR

  Indomethacin 75mg

  Generic Indocin Sustained-Release is used for treating moderate to severe rheumatoid arthritis, osteoarthritis, ankylosing spondylitis, gout or certain types of bursitis and tendonitis.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.22
 • Jenerik Lodine

  Etodolac 200/300/400mg

  Lodine is used to relieve the inflammation, swelling, stiffness, and joint pain of osteoarthritis (the most common form of arthritis) and rheumatoid arthritis. It is also used to relieve pain in other situations.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.65
 • Jenerik Lotemax

  Loteprednol 0.5% 5ml

  Generic Lotemax is used for treating swelling, itching, redness, or irritation of the eye caused by bacterial or viral infections, surgery, or certain allergies.
  Daha Fazla Bilgi

  € 14.02
 • Jenerik Medrol Active

  Methylprednisolone 4/8/16mg

  Generic Medrol active is a steroid that prevents the release of substances in the body that cause inflammation.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.56
 • Jenerik Mobic

  Meloxicam 7.5/15mg

  Generic Mobic is used for treating rheumatoid arthritis, osteoarthritis, and juvenile arthritis.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.73
 • Jenerik Motrin

  Ibuprofen 200/400/600mg

  Generic Motrin is used to reduce fever and treat pain or inflammation caused by many conditions such as headache, toothache, back pain, arthritis, menstrual cramps or minor injury.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.49
 • Jenerik Naprosyn

  Naproxen 250/500mg

  Generic Naprosyn is used for treating rheumatoid arthritis, osteoarthritis, ankylosing spondylitis, and juvenile arthritis. It is used to treat tendonitis, bursitis, gout, menstrual cramps, or mild to moderate pain.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.67
 • Orahelp®

  Choline Salicylate, Lignocaine 8.5% + 2% 15g

  Orahelp® antiseptik bir oral jeldir. Çeşitli ağız ülseri tipleri için etkili bir ilaçtır.  İlacın spesifik endikasyonlar ağızdaki ülserler, diş ağrıları ve ağızdaki aşınmalardır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 11.21
 • Jenerik Orapred Dispersible

  Prednisolone 2.5/5/10/20/40mg

  Orapred Dispersible (prednisolone) vücutta enflamasyona neden olan maddelerin salınımını önleyen bir kortikosteroid ilacıdır. Orapred Dispersible oral olarak parçalanan tabletler, artrit, lupus, sedef hastalığı, ülseratif kolit, alerjik bozukluklar, bez (endokrin) rahatsızlıkları ve cildi, gözleri, akciğerleri, mideyi, sinir sistemi veya kan hücreleri etkileyen rahatsızlıklar gibi birçok farklı enflamatuar durumu tedavi etmek için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.42
 • Jenerik Orapred Oral Drops

  Prednisolone 5mg/5ml

  Orapred oral damla, prednisolone sıvı, böbreküstü bezi tarafından yapılan insan yapımı bir doğal madde (kortikosteroid hormon) şeklindedir. Artrit, kan problemleri, bağışıklık sistemi bozuklukları, cilt ve göz koşulları, solunum problemleri, kanser ve ciddi alerji gibi durumları tedavi etmek için kullanılır. Ağrı, şişme ve alerjik reaksiyonlar gibi semptomları azaltmak için bağışıklık sisteminizin çeşitli hastalıklara verdiği yanıtı azaltır. Tıpkı doktorunuzun belirttiği gibi midenin bozulmasını önlemek için bu ilacı ağızdan, yiyecek veya süt ile alın.
  Daha Fazla Bilgi

  € 10.65
 • Jenerik Orapred Syrup

  Prednisolone 15mg/5ml

  Orapred (prednisolone) şurup bir glukokortikoid olan prednisolon içerir. Glukokortikoidler, hem doğal olarak oluşan hem de sentetik olan adrenokortikal steroidlerdir, bunlar gastrointestinal sistemden kolayca emilir. Prednisolone Şurup aşağıdaki koşullarda belirtilmiştir: endokrin, romatizmal, hematolojik bozukluklar; alerjik ve ödemli durumlar; kollajen, dermatolojik, oftalmik, solunum, gastrointestinal ve neoplastik hastalıklar; subaraknoid blok veya tüberküloz menenjit, uygun anti-tüberküloz kemoterapi ile eş zamanlı olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 10.27
 • Jenerik Pentasa

  Mesalamine 400mg

  Generic Pentasa is used for treating and causing remission of various forms of mild to moderate ulcerative colitis (inflammation of the colon).
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.61
 • Jenerik Ponstel

  Mefenamic Acid 250/500mg

  Generic Ponstel is in a group of drugs called nonsteroidal anti-inflammatory drugs (NSAIDs). It is used to treat pain or inflammation caused by arthritis. It is also used to treat menstrual pain.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.84
 • Pred Forte®

  Prednisolone 1% 10ml

  Pred Forte® (prednisolone asetat oftalmik süspansiyon) %1 oftalmik kullanım için steril, topikal bir anti-enflamatuar ajandır. Bu ilaç, iltihaplanma veya yaralanma nedeniyle belirli göz koşullarını tedavi etmek için kullanılır. Prednisolone şişme, kızarıklık ve kaşıntı gibi semptomları hafifleterek çalışır. Kortikosteroid olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 8.40
 • Jenerik Prelone

  Prednisolone 5/10/20/40mg

  Generic Prelone vücudun yangılı alanlarda rahatlama sağlamak için kullanılırdır. O şişlik, kızarıklık, kaşıntı ve alerjik reaksiyonları azaltmak için kullanılır. O sık sık şiddetli alerji veya cilt problemleri, astım, artrit gibi farklı hastalıkları tedavi etmek için uygun olurdur.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.57
 • Jenerik Qvar

  Beclomethasone 200mcg

  Qvar, bir kortikosteroid olan beklometazon içerir. Vücuttaki maddelerin iltihaplanmaya neden olmasını önler. Qvar Nazal Aerosol, yetişkinlerde ve 12 yaşında ve daha büyük çocuklarda, burun tıkanıklığı, hapşırma ve burun akıntısı gibi mevsimsel burun ve yıl boyu burun alerjisi semptomlarını tedavi eden reçeteli bir ilaçtır. Qvar Nazal Aerosol (40 mcg), 4-11 yaş arası çocuklarda nazal alerji semptomlarının tedavisinde kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 46.73
 • Jenerik Rhinocort

  Budesonide 64mcg

  Generic Rhinocort is a nasal spray containing budesonide, a corticosteroid. It prevents the release of substances in the body that cause inflammation. Budesonide is used to treat nasal symptoms such as congestion, sneezing, and runny nose caused by seasonal or year-round allergies.
  Daha Fazla Bilgi

  € 28.03
 • Jenerik Symbicort

  Budesonide Formoterol 100mcg + 6/160mcg + 4.5/200mcg + 6/400mcg + 6mcg

  Generic Symbicort vücuttaki iltihabı azaltan steroiddir. Formoterol, nefes geliştirmek için solunum yollarının kasları gevşeden bronkodilatatördür. Budesonid ve Formoterol, astım veya kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) mustarip olan insanlarda bronkospazmı önlemek için kullanılırdır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 32.70
 • Jenerik Synalar

  Fluocinolone 0.03% 20g

  Synalar krem bir topikal kortikosteroiddir. Deride kaşıntıyı ve yanmayı azaltır. Doktorunuzun belirlediği diğer cilt sorunlarında da kullaSynalar krem bir topikal kortikosteroiddir. Ciltteki kaşıntı ve kızarıklığı giderir. Cilt kızarıklığı reaksiyonunun belirtilerini azaltır veya ortadan kaldırır. Cilt tarafından emildikten sonra plazma proteinlerine bağlanır ve genellikle karaciğerde metabolize edilir. Böbrekler yoluyla vücuttan atılır. Şu cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılır: sedef, liken planus, seboreik dermatit, egzama, doğuştan gelen veya lokal hastalıklar (çocuklarda egzama dahil), atopik dermatit, çeşitli nedenlerden kaynaklanan kaşıntı, alerjik cilt hastalığı, diskoid lupus eritematozusu, birinci derece yanıklar, güneş yanığı, böcek sokmaları. nılabilir
  Daha Fazla Bilgi

  € 14.01
 • Jenerik Temovate

  Clobetasol 0.05% 15g

  Generic Temovate bazı cilt hastalıkları nedeniyle iltihap ve kafa derisi kaşıntı tedavi etmek için kullanılırdır. Orta ve şiddetli psöriazis tedavisi için da kullanabilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 11.68
 • Jenerik Toradol

  Ketorolac 10mg

  Toradol (ketorolac), steroid olmayan bir antienflamatuar ilaçtır. Ketorolac, vücutta iltihaplanma ve ağrıya neden olan hormonları azaltarak çalışır. Toradol, orta ile şiddetli ağrıyı tedavi etmek için kısa süreli (5 gün veya daha az) kullanılır. Herhangi bir aktif veya yakın zamanda kanama, kafa travması, mide ülseri, şiddetli böbrek hastalığı, kanama veya kan pıhtılaşması bozukluğu varsa, ameliyat olması planlanıyorsa, eğer hamileliğin sonundaysanız veya bir bebeği emziriyorsanız Toradol kullanmamalısınız.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.65
 • Jenerik Voltaren

  Diclofenac Sodium 50/100mg

  Generic Voltaren is a NSAID used to relieve the inflammation, swelling, stiffness and joint pain.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.67
 • Jenerik Voltaren Gel

  Diclofenac Sodium 1% 21/1% 30g

  Voltaren Jel, nonsteroid antiinflamatuvar ilaç olan diklofenak içerir. Diklofenak, iltihap ve ağrının nedeni olan maddelerin salınımı kısaltır. Voltaren Jel el, kol bileği, dirsek, ayak ve ayak bileğindeki osteoartritten kaynaklayan eklem ağrısı tedavisi olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 14.01
 • Jenerik Xylocaine

  Lidocaine 2% 30g

  Generic Xylocaine is used for causing loss of feeling during dental or surgical procedures, labor, or delivery.
  Daha Fazla Bilgi

  € 7.78

Ülke, dil ve para birimi

Faturalandırmamızı tastikleyen:

Secure shopping certificates