Kanser

 • Jenerik Synthroid

  Levothyroxine 25/50/88/100/200mcg

  Generic Synthroid düşük tiroid aktivitesi ve guatrın farklı türlerin tedavi edilmesini veya bastırılmasıni için kullanılan ilaçtır. Cerrahi müdahale ve kalkanbezi kanserinin bazı türleri yenen müstahzarlar ile kullanabilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 15.51
 • Jenerik Alkeran

  Melphalan 2mg

  Alkeran bir anti-kanser ("antineoplastik" veya "sitotoksik") kemoterapi ilacıdır. Bu ilaç bir "alkilleyici madde" olarak sınıflandırılır. Alkeran multipl miyelom, yumurtalık kanseri, nöroblastom, rabdomyosarkom, meme kanseri, melanom tedavisinde kullanılır. Tabletler ayrıca kemik iliği nakli öncesi bazı şartlandırma rejimlerinde kullanılabilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 6.99
 • Jenerik Arimidex

  Anastrozole 1mg

  Generic Arimidex is used for treating breast cancer in women who have been through menopause, including women with disease progression after tamoxifen therapy.
  Daha Fazla Bilgi

  € 9.82
 • Jenerik Aromasin

  Exemestane 25mg

  Aromasin, postmenopozal kadınlarda östrojen seviyesini azaltır. Bu azalma, vücutta büyümek için östrojene ihtiyaç duyan belirli göğüs tümörlerinin büyümesini yavaşlatabilir. Aromasin, postmenopozal kadınlarda meme kanserinin tedavisinde kullanılır. Genellikle, kanser durumunun radyasyon tedavisinden ve hatta ameliyattan sonra bile ilerlediği veya diğer kanser ilaçlarının başarısızlığa uğradığı kadınlara verilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 3.49
 • Jenerik Casodex

  Bicalutamide 50mg

  Generic Casodex is used for treating prostate cancer.This medicine is intended for use with other medicines.
  Daha Fazla Bilgi

  € 5.23
 • Jenerik Cytoxan

  Cyclophosphamide 50mg

  Generic Cytoxan is used for treating certain types of the following cancers: lymphoma, multiple myeloma, leukemia, mycosis fungoides, neuroblastoma, ovarian cancer, eye cancer and breast cancer. It is usually used in combination with other medicines. It may also be used to treat certain kidney problems (nephrotic syndrome) in children.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.93
 • Jenerik Droxia

  Hydroxyurea 500mg

  Generic Droxia is used for treating skin cancer, cancer of the ovary or chronic myelocytic leukemia that is recurrent, has spread or cannot be helped with surgery. It may also be used with radiation to control skin cancers of the head and neck.
  Daha Fazla Bilgi

  € 3.38
 • Jenerik Eulexin

  Flutamide 250mg

  Generic Eulexin is an antiandrogen. It works in the body to prevent the actions of androgens (male hormones). It is used in the treatment of prostate cancer.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.81
 • Jenerik Femara

  Letrozole 2.5mg

  Menopozdan sonra kadınlarda östrojen seviyesini düşüren LETROZOLE hormonal ilaçtır. Vücutta büyümek için östrojene ihtiyaç duyan göğüs tümörlerinin büyümesini yavaşlatır. Letrozol, menopozdan sonra göğüs ve rahim kanseri tedavisinde kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.75
 • Jenerik Gleevec

  Imatinib 100/400mg

  Generic Gleevec interferes with the growth of some cancer cells. Generic Gleevec is used to treat certain types of leukemia (blood cancer), bone marrow disorders, and skin cancer, or certain tumors of the stomach and digestive system.
  Daha Fazla Bilgi

  € 7.45
 • Jenerik Kisqali

  Ribociclib 200mg

  Jenerik Kisqali (ribociclib) vücuttaki kanser hücrelerinin büyümesini ve yayılmasını engelleyen bir kanser ilacıdır. Kadınlarda hormona bağlı meme kanseri tedavisinde kullanılır. Ribociclib yanlız kanser testleriniz insan epidermal büyüme faktörü reseptörü 2 (HER2) proteini negatif olarak gösteriyorsa kullanılır. HER2 proteini, kanser hücrelerinin büyümesini hızlandırabilir. Bu ilaç, kanser ilerlediğinde veya diğer tedavilerden sonra vücudun diğer bölümlerine yayıldığında kullanılır. Kisqali genellikle letrozole (Femara) veya fulvestrant (Faslodex) gibi başka bir kanser ilacı ile birlikte verilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 57.68
 • Jenerik Nexavar

  Sorafenib 200mg

  Nexavar, vücuttaki kanser hücrelerinin büyümesi ve yayılmasını engelleyen bir kanser ilacıdır. Nexavar, karaciğer kanseri, tiroid kanseri ve ileri düzey renal hücreli karsinom adı verilen bir çeşit böbrek kanserinin tedavisinde kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 7.45
 • Jenerik Nolvadex

  Tamoxifen 10/20mg

  Generic Nolvadex vücudun diğer alanlarına yayılmış meme kanseri tedavisinde kullanılır. Ayrıca diğer meme kanseri türlerini tedavi etmek için diğer ilaçlarla birlikte kullanılır.Göğüs kanseri riski yüksek kadınlarda ve cerrahi sonrası ve radyasyon sonrası DCIS'li kadınlarda meme kanseri riskini azaltmak için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.67
 • Jenerik Premarin

  Conjugated Estrogens Usp 0.625mg

  Premarin jenerik ilaç, menopozun belirli semptomların (örneğin sıcak basmaları, vajinal kaşıntı veya kuruluk) tedavisinde kullanılır. Bazı hastalarda menopoz sonrası osteoporoz (kemik zayıflığı) önlemesinde kullanılır. Ayrıca, bazı hastalarda düşük östrojen, prostat kanseri veya meme kanseri tedavisinde de kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.97
 • Jenerik Rheumatrex

  Methotrexate 2.5/10mg

  Generic Rheumatrex is used for treating certain types of cancer, severe psoriasis or rheumatoid arthritis in certain patients.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.85
 • Jenerik Tarceva

  Erlotinib 150mg

  Jenerik Tarceva (erlotinib), kanser hücrelerinin büyümesine engel olan ve vücutta yayılmalarını yavaşlatan bir kanser ilacıdır. Erlotinib, küçük hücreli olmayan akciğer kanseri ya da vücudun diğer kısımlarına yayılmış (metastatik) pankreas kanserinin tedavisinde kullanılır. Erlotinib, genellikle diğer kanser ilacı denemelerinin başarısız olmasından sonra verilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 31.06
 • Jenerik Tasigna

  Nilotinib 200mg

  Nilotinib, vücuttaki kanser hücrelerinin büyümesine ve yayılmasına müdahale eden bir kanser ilacıdır. Nilotinib, yetişkinlerde ve en az 1 yaşında olan çocuklarda Philadelphia kromozomu pozitif kronik miyeloid lösemi (KML) denen bir tür kan kanserini tedavi etmek için kullanılır. Nilotinib genellikle diğer ilaçlar denendikten başarı olmadan sonra verilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 19.97
 • Jenerik Xeloda

  Capecitabine 500mg

  Generic Xeloda is an antimetabolite. It works by interfering with the production of proteins necessary for cancer cell growth and reproduction. Treating certain types of breast, colon, or colorectal cancer in some patients.
  Daha Fazla Bilgi

  € 18.32
 • Jenerik Xtandi

  Enzalutamide 40mg

  Enzalutamide bir anti-androjendir. Androjenlerin (erkek hormonları) etkilerini önleyerek vücutta çalışır. Enzalutamide prostat kanserini tedavi etmek için kullanılır. Enzalutamide diğer ilaçlarla veya ameliyatla birlikte kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 39.93
 • Jenerik Zytiga

  Abiraterone 250mg

  Abiraterone vücuttaki androjen üretimini azaltarak çalışır. Androjenler, prostat bezinde tümör büyümesini destekleyebilen erkek hormonlardır. Abiraterone, vücudun diğer bölgelerine yayılmış olan prostat kanserini tedavi etmek için steroid ilaçla (prednisone veya methylprednisolone) birlikte kullanılır. Prostat kanseri ameliyat veya başka bir ilaçla tedavi edilemeyen erkeklerde abiraterone kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 9.32

Ülke, dil ve para birimi

Faturalandırmamızı tastikleyen:

Secure shopping certificates